Úvod » O nás

Od svojho založenia v roku 2012 spoločnosť GALEA, s.r.o. prináša na slovenký trh nielen novinky, ale aj osvedčenú klasiku v oblasti zbraní, streliva, doplnkov a výbavy.

Zámerom pre vznik firmy GALEA, s.r.o. bola myšlienka priniesť na slovenským zákazníkom produkty, ktoré náš konzervatívny trh neponúkal. Keďže sme boli strelcami už skôr a zúčastňovali sme sa rôznych streleckých podujatí, často sme sa stretávali s ľudmi, ktorým sa ťažko niečo v tomto segmente zháňalo. Sami sme pátrali po čo najlepších, ale zároveň dostupných riešeniach. Teraz sme v štádiu, kedy sa zaoberáme najmä produktami, ktoré zaradíme do našej bežnej ponuky až po zvážení pomeru cena/výkon. Ponuku neustále prehodnocujeme a dynamicky reagujeme na požaidavky naších klientov. Mnohé z nich riešime individuálne, kvôli obmedzenému záujmu veľkých značiek o náš, pomerne malý trh.

Sledujeme aj svetové trendy v oblasti praktickej streľby. Dopĺňame svoje zručnosti a upravujeme metodiku výuky nových strelcov, či už individuálne alebo v rámci skupín čo sa nám, podľa vyjadrení klientov, darí veľmi dobre.

GALEA s.r.o.

Líščie Nivy 4

821 08 Bratislava

Slovenská republika

IČO 46413669, IČ DPH 2023517320, ZL CA000630