Výstroj

Výstroj

Direct Action Nosič Plátov SPITFIRE

239,00€

Proprietary laser-cut laminate, Cordura® 500D and softshell constructionOptional accessory cutaway systemFront flap attached directly or via chest rig..

quickview

Nomexové rukavice

42,00€

  Description : - Premium Goatskin Leather - Nomex throughout finger and back of hand for flame/flash protection - Double-layer of re..

quickview

Nosič plátov Spitfire Mk.I

249,00€

Specs: Proprietary laser-cut laminate, Cordura® 500D and softshell construction Optional accessory cutaway system Front flap at..

quickview

PRO AIWB/IWB

55,00€

Vnútorné púzdro vyrobené z .093″ kydexu.  Vlastnosti: Nastaviteľná retencia. Stredne vysoký shirtguard/sweatguard. Výrez ..

quickview

PRO AIWB/IWB Olight PL Mini

65,00€

Vnútorné púzdro určené pre Glock 19 a svetlo Olight PL Mini vyrobené z .093″ kydexu.  Vlastnosti: Nastaviteľná retencia. Stredn..

quickview

PRO OWB Holster

54,00€

Vonkajšie púzdro vyrobené z .093″ kydexu.  Montážne otvory umožňujúce upevnenie na rôzne typy uchytenia na výstroj. Vlastnosti: ..

quickview

Tactical / Duty Holster

100,00€

Nový model taktického / služobného púzdra kombinujúci minimalistický dizajn a modularitu. Vlastnosti: - odklopná poistka - nastaviteľná re..

quickview

Tactical / Duty Holster - Light Bearing

115,00€

Nový model taktického / služobného púzdra kombinujúci minimalistický dizajn a modularitu určeného na použitie s taktickou baterkou. Vlastnosti: ..

quickview

Tiger Moth Chest Rig

179,00€

Ľahky low profile chest rig na zásobníky do zbrani AR-15, AK47/74, Vz.58 a im podobné. Je vybavený MOLLE systémom, vďaka ktorému je v prípade potreby ..

quickview
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.