HERA ARMS

HERA ARMS

 

S radosťou oznamujeme, že GALEA, s.r.o. sa stala oficiálnym distribútorom spoločnosti HERA GMBH GERMANY, ktorá pod značkou HERA ARMS vyrába špičkové komponenty pre platformu AR-15 ako aj konverzie na kaliber 9mm Luger. Ďalej produkuje systémy na úpravu iných zbraní ako napríklad pištoľové konverzie vysokej kvality.

Všetky výrobky HERA GMBH sú navrhované, vyvíjané, testované a vyrábané v Nemecku pri použití najvyspelejších výrobných procesov čím sa dosahuje konzistentná kvalita pri každom produkte.

Na vývoji samotnom sa podieľali viaceré policajné oddelenia, vládne agentúry a špecialisti z príslušných oborov. 

Či už ste vášnivý športový strelec , alebo z profesionálneho dôvodu potrebujete len najkvalitnejší nástroj, obráťte sa na nás. Všetky produkty HERA GMBH poskytujú tie najlepšie vlastnosti, ovládateľnosť a stabilitu .

Zbrane od HERA ARMS nemáme skladom, nakoľko vďaka jedinečnej možnosti akú HERA ARMS poskytuje, si každý klient môže vyskladať pušku podľa svojho želania.  Na web stránke výrobcu http://www.hera-arms.com si nakonfigurujete Vašu pušku podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Po zozbieraní dostatočného počtu objednávok, dovezieme hotové pušky pre každého klienta. 

Každú objednávku budeme konzultovať s klientom individuálne.  Doporučené ceny v cenníku pre koncového zákazníka sú orientačné, presná suma bude stanovená po vykalkulovaní konkrétnej objednávky.  Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou .

 

Team GALEA 

Váš nákupný košík je prázdny!

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.