Čistenie a údržba

Bore Tech C4 CARBON REMOVER 4oz

17,50€

C4 Carbon Remover od spoločnosti Bore Tech stanovuje štandard pre vysokovýkonné špičkové čistiace prostriedky na karbónu, ktoré okamžite začnú odstraň..

quickview

Bore Tech CU+2 COPPER REMOVER

17,50€

Bore Tech Cu + 2 Copper Remover ™ využíva revolučnú a patentovanú chemickú technológiu, ktorá rýchlo odstraňuje znečistenie medi a je 100% bezpečná pr..

quickview

Bore Tech ELIMINATOR 4oz

19,00€

Základné zloženie ELIMINATORu je založené na chemickej štruktúre nepodobnej ničomu v minulosti, čo bolo používané v oblasti údržby zbraní. Výhodou Eli..

quickview

Bore Tech NYLON RIFLE BRUSH 1 PACK .223

4,50€

Bore Tech's Proof-Positive nylonové kartáče eliminujú falošnú indikáciu znečistenia hlavne meďou oproti tradičným bronzovým kartáčom a čistiacimi pro..

quickview

Bore Tech NYLON RIFLE BRUSH 3 PACK .223

8,00€

Bore Tech's Proof-Positive nylonové kartáče eliminujú falošnú indikáciu znečistenia hlavne meďou oproti tradičným bronzovým kartáčom a čistiacimi pr..

quickview

Bore Tech NYLON RIFLE BRUSH 3 PACK .308

8,00€

Bore Tech's Proof-Positive nylonové kefky eliminujú falošnú indikáciu znečistenia hlavne meďou oproti tradičným bronzovým kefkou a čistiacimi prostrie..

quickview

Bore Tech SHOTGUN BLEND 16oz

35,00€

Bore Tech SHOTGUN BLEND Cleaner je špecializovaná špičková čistiaca pomôcka pre hlavne brokovníc, ktorá je 100% bezpečná pre hlavne, biologicky odbú..

quickview

Bore Tech V-STIX, .22 - 6.5MM, (AR-15)

42,50€

V-STIX ™ - tyč vyteráku od spoločnosti Bore Tech sa rýchlo stala známou ako najlepšia vstupná úroveň. Sú to jednokomorové čistiace tyče z jedného ku..

quickview

Bore Tech, AR 15 COMPLETE RECEIVER CLEANING KITS

201,50€

Spoločnosť Bore Tech je hrdá na to, že zaviedla patentované čistiace súpravy AR Complete Receiver Cleaning. Sú to najinovatívnejšie a najkompletnejš..

quickview
Zobrazené 1 až 9 z 11 (2 stránok)

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.