Rukoväte

BCM GUNFIGHTER™ Grip Mod 2

37,00€

Pištolová rukoväť BCM Mod 2 je určená pre zbrane typu AR15 a AR10. V porovnaní s bežným typom A2 poskytuje neporovnateľne lepšiu ergonómiu a istotu úc..

quickview

BCM Kinesthetic Angled Grip - KeyMod

25,00€

Anatomicky tvarovaná opora určená na montáž na predpažbie so systémom KeyMod.  ..

quickview

BCM Kinesthetic Angled Grip - Picatinny

25,00€

Anatomicky tvarovaná opora určená na montáž na predpažbie s lištou Pisatinny 1913...

quickview

BCM VG MOD 3 - KeyMod

26,00€

  BCM Predná vertikálna rúčka pre KeyMod predpažbia - odľahčená verzia bez vnútorného úložného priestoru.   Nízka profilová dĺžk..

quickview

BCM VG-S

45,00€

BCM Predná vertikálna rúčka pre predpažbia s lištou Picatinny MIL-STD-1913   Nízka profilová dĺžka pre zvýšenú pohyblivosť a znížený..

quickview

Magpul AFG M-LOK

33,50€

Verzia populárneho minimalistického gripu určená pre predpažbia so systémom M-LOK. Vyrobená z odolného polyméru. Farba: čierna..

quickview

Magpul AFG2

41,50€

Kompaktnejšia verzia populárneho "uhlového" gripu AFG. Určená pre predpažbia s lištou Picatinny MIL-STD-1913. Umožňuje pohodlný a pevný úchop poča..

quickview

Magpul MOE +Grip

29,00€

Rukoväť MOE+Grip je určená ako náhrada za štandardnú mil-spec pištolovú rukoväť na AR-15. Vďaka vylepšenej ergonómií, pogumovanému povrchu a bobr..

quickview

Magpul MOE AK Grip

25,00€

Pištolová rukoväť určená pre zbrane rady AK. Vďaka vylepšenej ergonómii poskytuje v porovnaní s originálom istejší a pohodlnejší úchop. Uzatvárate..

quickview
Zobrazené 1 až 9 z 14 (2 stránok)

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.