Pažby

ARISAKA FINGER STOP KEYMOD

34,00€

The Arisaka Finger Stop was developed as a low profile, minimal control accessory. This version is for KeyMod rail systems. Unlike a h..

quickview

ARISAKA FINGER STOP M-LOK

34,00€

The Arisaka Finger Stop was developed as a low profile, minimal control accessory. This version is for M-Lok rail systems. Unlike a ha..

quickview

Battlelink Minimalist Stock Mil Spec - čierna

75,00€

Veľmi ľahka, minimalistická a komfortná pažba určená na ako náhrada za povôdné pažby typu M4.  Battlelink v porovnaní s inými pažbami typu M4 l..

quickview
quickview

Magpul AR-15 MOE Fixed - commercial

40,00€

Kvalitná náhrada za klasickú teleskopickú pažbu, pokiaľ preferujete pevnú pažbu bez možnosti nastavenia dĺžky. Vyborný pomer výkon/cena. Montuje s..

quickview

Magpul AR-15 MOE Fixed - mil-spec

40,00€

Kvalitná náhrada za klasickú teleskopickú pažbu, pokiaľ preferujete pevnú pažbu bez možnosti nastavenia dĺžky.Vyborný pomer výkon/cena.Montuje sa štan..

quickview

Magpul CTR Commercial

80,00€

Kvalitná náhrada za štandardnú teleskopickú pažbu.Určena pre zbrane AR-15 s commercial tube.Aretačný mechanizmus eliminujuci kývanie pažby.Gumena botk..

quickview

Magpul CTR Mil-Spec

80,00€

Kvalitná náhrada za štandardnú teleskopickú pažbu. Určena pre zbrane AR-15 s mil-spec buffer tube. Aretačný mechanizmus eliminujuci kývanie pažby...

quickview

Magpul SL Mil-Spec

80,00€

Kvalitná náhrada za klasickú teleskopickú pažbu. Montuje sa štandardnú mil-spec buffer tube. Vnútorné riešenie zabezpečujúce tuhosť v aretovanej p..

quickview
Zobrazené 1 až 9 z 10 (2 stránok)

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.